10 найінстаграмніших місць Фінляндії

Сьогодні розповідаємо вам про Фінляндію, зокрема про місця, які точно потрібно внести у свій маршрут, якщо зібралися туди у відпустку.

Всім нам Скандинавія відома, перш за все, через свою вражаючу природу, маленькі різнокольорові будинки та її світловолосих привітних жителів. Сьогодні розповідаємо вам про Фінляндію, зокрема про місця, які точно потрібно внести у свій маршрут, якщо зібралися туди у відпустку.

RALINGINKUJA, PORVOO

porvoo

Історія цього фінського міста налічує вже 800 років. І ви відчуєте це, гуляючи його вузенькими вуличками. Саме цей брукований завулок, який знаходиться в самому центрі старого міста є найпопулярнішим серед туристів.

UKKO-KOLI, KOLI NATIONAL PARK

landscape finland

Цей національний парк просто заворожує своїм виглядом. Його обожнюють як туристи, так і самі фіни, а пагорби та озера є чудовими місцями для екскурсій та прогулянок у будь-яку пору року.

PAAVOLAN TAMMI, LOHJA

finland oak

Кажуть, що це найгарніше дерево Фінляндії. Цьому дубові вже 300-400 років і він виглядає наче з казки. Цікаво також, що він розташований у самісінькому центрі густого лісу.

SANTA’S HIDEOUT, LEVI

santa's residence

І після цього скажіть, що Санти не існує. Взимку його секретна резиденція повністю вкривається снігом і стає схожа на справжній казковий будиночок. Він був збудований у 2007-му році для фінського різдвяного фільму “Joulutarina”.

KIIKUNLÄHDE, HOLLOLA

lake

Це бірюзове озеро з кришталево-чистою водою виглядає дійсно вражаюче. Воно знаходиться за 300 метрів від дороги Kiikuntie, де можна залишити своє авто.
  Здається, що скупатися в ньому буде дуже круто, проте робити цього не рекомендують. Також варто поважати приватність місцевих жителів, які живуть неподалік. 

THE OLD MILL IN MYLLYKOSKI, OULANKA NATIONAL PARK

mill in millykoski

Karhunkierros Trail у національному парку  Oulanka є найулюбленішим гірським маршрутом фінів. По дорозі трапляється безліч мальовничих пейзажів та місць, зокрема водоспади та бурхливі річки, підвісні мости над ущелинами і, звичайно ж, цей старовинний млин.

SUOMENLINNA, HELSINKI

suomenlinna

Відголоски Гобітанії можна знайти і у Фінляндії, подивившись на цю морську фортецю. До Суомеліни кожні 20 хвилин плаває пором, дістатися туди можна у будь-яку пору року. 

TORNI HOTELLI, HELSINKI

evening helsinki

Якщо хочете побачити Гельсінкі з найкращого ракурсу, піднімайтеся на дах готелю Торні в самому центрі міста і насолоджуйтеся.

RIISITUNTURI NATIONAL PARK, POSIO

finland trees

Взимку ялини всередині цього національного парку густо вкриті снігом та інеєм, який надає їм дивакуватої форми. Але виглядають вони дуже фотогенічно.

SAANA, KILPISJÄRVI

saana finland

Найвідоміша гора Фінляндії, яку дуже легко впізнати завдяки її формі. А ще вона улюблениця фотографів.