5 улюблених: Лєра та її леопардова шуба

leopard

У нашій новій рубриці “5 улюблених” наша героїня Лєра розповідає про речі у своєму гардеробі, без якого його б точно не існувало.

Леопардова шуба / леопардове пальто
Шуба з штучного хутра, пофарбована під леопарда. Екстравагантна штучка. Мої знайомі крутять біля скроні і кажуть, що це кітч, а потім просять поміряти і сфотографуватися в ній. Варто одягнути темні окуляри, чоботи на каблуку і ви перетворюєтеся в зірку 70-х. Я просто побачила і зрозуміла, що без цього мій гардероб не буде повним. Куплена на розпродажі в естонському Ліндекс за 15 євро, але радості і тепла приносить на всі 100.

шуба

На більш теплу пору аналогом є леопардове пальто. Воно приталене, з англійським коміром. Його пошила моя мама.

леопардове пальто

Червона жаккардова спідниця
Одним з найулюбленіших предметів гардеробу є ця червона спідниця з жаккарду довжини міді. Мені подобається червоний колір, він гарно виглядає з білим, чорним і золотим. А така довжина дозволяє не турбуватися, що може бути щось видно і абсолютно не сковує рухи. Але найголовніше, що її пошила моя мама і ця річ мене завжди виручає з безвихідної ситуації: «А що ж одягнути?».

юбка жаккард

Колготки з візерунком
Найкраща альтернатива тілесним колготкам! Іноді, звичайно, без них не обійтися, але я більше люблю колготки в горошок або зі стрілками. Розбавлять будь-яку нудну чорну спідницю або просте пальто.

горох

Вінтажні брошки
Дуже добре виглядають на лацканах пальто і піджаків, а також на сукнях. Відчувати частинку історії ー неймовірно. У мене зібралася невелика колекція і я ними дуже дорожу. Trifari, Monet, Joan Rivers і багато інших ー шедеври в мініатюрі. У минулому до біжутерії ставилися як до мистецтва і вони нітрохи не поступалися ювелірним виробам, хіба тільки у вартості. Знайти можна на блошиних ринках або на eBay, Etsy, але бути уважним, оскільки є неприємна перспекива придбати китайську підробку за вартістю оригіналу.

брошь

брошь2

Довгі чорні рукавички
Ще один аксесуар, який додає до образу таємничості і легкий флер минулих днів. Є оксамитові рукавички (довго придивлялася до них, поки працювала в United colors of Benetton) ー вони більше вечірній варіант і їх краще носити з сукнею, а є шкіряні, які зігрівають в холодні дні.

довгі чорні рукавички

довгі чорні рукавички2