Без цукру: декілька причин купувати шоколад не в магазині

Шоколад… справжній, смачний… і корисний. Так, улюблені солодощі можуть не шкодити.

Шоколад… справжній, смачний… і корисний. Так, улюблені солодощі можуть не шкодити. Разом з Alex Kraft Chocolate розповідаємо про натуральний шоколад ручної роботи, який можна їсти без завади для фігури.

Ремісничий шоколад від Alex Kraft Chocolate ― солодощі, які створюються за власною, авторською рецептурою. Чому варто обирати його? По-перше, натуральність складу. Ніяких домішок, лише какао-боби та кокосовий нектар або мед. 
По-друге, особлива технологія приготування, завдяки якій шоколад смакує по-особливому та має ніжну текстуру. Переконайтесь самі :)

no sugar sweets

У солодощах використовується кокосовий нектар, що має низький глікемічний індекс. Що це означає? Він засвоюється повільно та не викликає різкого збільшення цукру в крові, як це відбувається від звичайного, магазинного шоколаду. Крім того, в ньому є багато корисних амінокислот, вітамінів та мікроелементів.

Як виготовляється шоколад? За технологією bean-to-bar ― від боба до плитки. Для цього використовуються якісні какао-боби з плантацій Латинської Америки та Африки. 

chokolate

alex kraft sweets

Хтось полюбляє чорний шоколад, хтось ― молочний. І він може бути однаково корисним. У Alex Kraft Chocolate це безлактозний шоколад, де замість молока у нього додають горіх кеш’ю.

Якщо ж чорний вам смакує більше, обирайте його ― 85 %, 95 % та 100 % какао. Додайте ще більше яскравих ноток: горіхи, сіль, какао-боби, квітковий пилок.

no sugar

Не забуваємо й про цукерки. Трюфелі, праліне, грильяж ― усе виготовляється під замовлення, з натурального шоколаду та з додаванням горіхових паст власного виробництва. 

Вечір стає ще теплішим з улюбленим чаєм та плиткою ароматного шоколаду. Зробіть собі корисну приємність ― обирайте правильні солодощі з Alex Kraft Chocolate.