Британські серіали, на які варто витратити вихідні

Якщо на вихідних ви не в пабі чи на танцях, тоді пропонуємо вам підбірку британських серіалів, про які мало хто чув. Але це зовсім не означає, що вони не варті уваги.

Якщо на вихідних ви не в пабі чи на танцях, тоді пропонуємо вам підбірку британських серіалів, про які мало хто чув. Але це зовсім не означає, що вони не варті уваги.

The Missing, 2014

still alive

Цей серіал торкається дуже болючої теми ― викрадення дітей. У однієї британської сім’ї зник син і попри те, що ніяких зачіпок та доказів у цій справі немає, батько не здається та продовжує пошуки та розслідування. Все нові й нові підозрювані та факти триматимуть інтригу до самого кінця. Любителям детективів однозначно варто переглянути.

Grantchester, 2014-...

grantchester

Дія цього детективного серіалу розвивається в одному з британських селищ. Головний герой ― священник Сідні Чемберс, який одного разу знаходить парафіянина з простріленою головою та пістолетом у руці. Поліція вирішує, що це самогубство та закриває діло, проте Чемберс підозрює, що тут не все так просто…

And Then There Were None, 2015

agata kristi

Впізнали? Так, це екранізація славнозвісного детективу Агати Крісті “Десять негритят”. Якщо ви знайомі з сюжетом книги, то, напевно, знаєте, що відбуватиметься в серіалі та чим він закінчиться. Цікаво, що це перша англомовна екранізація, яка використовує оригінальну кінцівку детективу.

One of Us, 2016

one of us

В маленькому шотландському селищі відбувається подвійне вбивство. Здогадок щодо того, хто міг його скоїти ― нуль. Всі жителі живуть в страху, до того ж, в процесі розслідування виявляються все нові й нові скелети в шафах.

The Living and the Dead, 2016

the living and the dead

Його варто подивитися хоча б через пейзажі та музичний супровід. Сюжет доволі типовий для трилера: молода пара купує особняк, в якому начебто відбувається якась містика. Самі вони не дуже вірять в ці легенди, хоча все вказує на зв’язок із потойбіччям.

Victoria, 2016-...

queen victoria

Любителям історичних серіалів присвячується. Сюжет розповідає про ранні роки правління королеви Вікторії, який, за словами режисерів, побудований на записах з її щоденника, які також включають історію її стосунків з принцом Альбертом.

National Treasure, 2016

national treasure

Сюжет розповідає про англійського коміка Пола Фінчлі, життя якого круто змінюється після звинувачення в сексуальних домаганнях. Варто також відмітити акторський склад: Джулі Волтерс (“Гаррі Поттер”, “Мамма міа!”) та Роббі Колтрейн (“Гаррі Поттер” та “Черниці в бігах”).