Це що за ноунейм: кого слухати на Sziget festival?

sziget

Sziget – літній фестиваль-мрія. Хтось щороку дивиться його aftermovie та жалкує, що не зміг туди потрапити з тих чи інших причин, а хтось не вагаючись купує перші квитки за низькою ціною ще взимку, бо знає, це того варте. Розкинувшись на Острові Свободи у серці Будапешту, цей опен-ейр притягує до себе фестивальників з усієї Європи, бо хто ж відмовиться на цілий тиждень забути про сувору реальність  та пожити у казці? 

Ми склали для вас саме такий фестивальний плейлист, який дозволить вам відчути справжню легкість, залишивши тягар проблем десь далеко в минулому.  

Цю виконавицю youtube порекомендував мені одного вечора, коли за вікном періщив дощ, а в голову лізли не дуже приємні думки. Її голос застав зненацька, змусив заціпеніти, а потім повільно розслабитися. Her Skin або ж Sara Ammendolia, італійська виконавиця та композиторка. Минулого року дівчина випустила свій дебютний альбом «Find a Place to Sleep», що пахне ніжністю з ніг до голови і точно допоможе вам віднайти втрачений комфорт  та затишок.

Cat Clyde здатна перенести вас до моря у будь-який сезон і у будь-яку погоду. Гуляти по узбережжю, поки в навушниках грає ця пісня, нести взуття в руках і наступати на гарячу гальку, думати про те-се, а потім дозволити хвилям змити всі тривоги, а з ними і спогади.

У Miles Goodall на youtube менше сотні прослуховувань, але як тільки ви натиснете кнопку «програти», ви погодитесь, що вартий цей хлопець мільйонів. Він володар проникливого та чарівного голосу, що не може в себе не закохати. Зовсім нещодавно співак випустив свій новий сингл  «Let Down», що вже з перших нот заохотить вас відпустити себе і закружляти у танці (навіть якщо це буде всього лиш вечірка на одного у вашій квартирі).

А якщо вечірка для одного – це варіант не для вас, а хочеться справжньої тусовки, з купою знайомих і незнайомих людей, морем алкоголю у пластикових стаканчиках, з танцями до ранку чи спонтанними поїздками невідомо куди, то ідеальним саундтреком і таким собі мотиватором відірватися на повну стануть Town Of Saints та їхня композиція «Modern Life». Тільки будьте завбачливими, залиште собі на ранок пігулку від головного болю та пляшечку води.

Shake Shake Go, як на мене, звучать як ідеальний вибір для того самого славнозвісного aftermovie Sziget.  Їхні пісні наповненні життям, свободою, та натхненням до дій, а це чи не найголовніші принципи фестивалю.

Сподіваємося, наш невеличкий фестивальний плейлист відкрив для вас хоча б одного нового виконавця і ви знайшли собі щось до смаку!

Текст: Яна Камінська

Photo credits: rockstarphotographers

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Це що на ноунейм: Atlas Weekend