Це що за ноунейм: Soundrive Festival

Soundrive Festival

Soundrive Festival – ідеальний фестиваль для музичних снобів. Проходить він 16-17 серпня у Ґданську на території кораблебудівного заводу. В його лайнапі ви не побачите жодного популярного виконавця, але знайдете артистів з якісною музикою, які збирають середньої величини зали, мають лише кілька тисяч лайків у спільноті facebook та невеличку, але віддану фанбазу. Імена цих артистів не займають перші місця у популярному на spotify, aле вони точно траплять вам у особливих настроєвих плейлистах на цьому ж ресурсі. Cклали для вас список тих артистів, виступи яких не можна пропустити! 

Whispering Sons. Почувши їх вперше геть випадково, може здатися, що це гурт з кінця 80-x – початку 90-х, і що вони точно прихильники Joy Division або The Sisters of Mercy. Але ж ні, свій дебютний альбом бельгійський пост-панк гурт Whispering  Sons випустив минулого року, а зараз турить Європою у його підтримку. Тож якщо ви хочете повернутися у ці «dark times», одягайте свій найтемніший одяг, підводьте очі чорним олівцем і приходьте на їхній виступ. 

Почути Whispering Sons можна 17 серпня на BLOCKSTAGE STAGE 

У наступного виконавця, здається, якраз ідеальна назва для панк-гурту – Let's Eat Grandma. Та це припущення зовсім не відповідає дійсності, Let's Eat Grandma – це британський дівочий поп-дует. Їхнє звучання більш легке, голоси солодкі, але тексти абсолютно не те, що ви очікуєте від попу, вони чесні, не відшліфовані до блиску, і в них ви точно знайдете щось, що зачепить саме вас. Музика Let's Eat Grandma ідеально підходить для вечірньої програми літнього фестивалю, це саме той виступ, на який ви одягаєте неон, наносите блискучий мейкап та ідете відпустити себе.

Почути Let's Eat Grandma можна 17 серпня на BLOCKSTAGE STAGE 

Сет Free Games For May варто відвідати, якщо ви хочете відірватися від реальності і поринути в абсолютно інший, повний спокою та гармонії світ. Можна навіть не підходити до сцени, а влаштуватися на лежаку неподалік, заплющити очі та малювати лише вам відомі картини. 

Почути Free Games For May можна 16 серпня на SLIPWAY STAGE

Не знаю, чи вірите ви в кохання з першого погляду, але гурт HYUKOH може стати вашим коханням з першого звуку.  Відомий корейський інді-гурт має своїх вірних прихильників не тільки в рідній країні, а й по всьому світу, бо мовний бар’єр зовсім не заважає їхній музиці пробирати до самих кісток та викликати мурашки по шкірі. Однозначно вартий прослуховування, а в моєму випадку – моя головна причина відвідати Soundrive Festival цього року. 
 

Почути HYUKOH можна 17 серпня на BLOCKSTAGE STAGE 

А наостанок залишу вам дещо дивне. Ви коли-небудь чули ліричний польський реп про пташине молоко? То слухайте.  ADI NOWAK – такий собі польський Курган і Агрегат, і один з найбільш очікуваних артистів фестивалю серед місцевих прихильників.

Почути ADI NOWAK можна 17 серпня на SLIPWAY STAGE

Як на мене, Soundrive Festival може задовільнити будь-які музичні смаки жанровим різноманіттям свого лайнапу, а також відкрити для вас нову музику, що, можливо, стане вашою улюбленою саме після живого виступу. Тож не гайте час, ловіть дешеві квитки до Польщі та гайда з нами фестивалити! 

Текст: Яна Камінська