Дестрой від Noize MC у Києві

нойз мс

7 червня стіни столичного клубу Stereoplaza приймали Noize MC.

Це була друга успішна спроба ювілейного концерту, який мав відбутись ще півроку тому, але з технічних причин був перенесений на червень. Артист святкує 15-річчя музичної кар’єри великим туром, з якого в Україні три виступи: Львів, Харків і, власне, Київ. І за ці роки він дійсно став для українського слухача своїм і рідним.

Між піснями Ваня Алєксєєв розповідав про своє знайомство з українською музикою, кілька пісень заспівав з Олегом Скрипкою та Іваном Дорном. Тобто достатньо вписав у програму українську частину. Хоч Нойза і так завжди в нас приймають, як свого. І цей концерт можна дійсно назвати «для своїх», яких набралось десь під 5 тисяч.

На хітах народ ледве не перекрикував музику, а у залі молодь влаштовувала слем. Хоч через звук у Stereoplaza не завжди можна було розібрати текст, але для відданих фанів це не було проблемою. Під більш ранні пісні прийнято ностальгувати, і, судячи з контингенту, згадувати юність. З останнього випущеного зіграно фіт з Монеточкою «Люди с автоматами» і кілька пісень з «Хіпхопери» разом з Leila, голосом Еврідіки.

Взагалі для Нойза, здається, немає якихось рамок. Зіграти трек з іншим текстом — та будь ласка. Зафрістайлити у несподіваних місцях — тримайте. Хочеш концептуальний альбом-оперу — тримай. 
Хочеш відчути всі яскраві емоції в діапазоні від щирого відриву до ностальгійного суму — велкам на концерт Noize MC.

ноиз

нойз

нойз

ноиз

нойз

ноиз

нойз

нойз

нойз

нойз

нойз

нойз

нойз

нойз

нойз

нойз

нойз

нойз

Текст: Лєра Зданевич

Фото: Таша Дудка