Fashion is part of my profession: стильні актори кіно

timothee shalamet

Наші улюблені актори круто виглядають у фільмах. А як в житті? Зібрали для вас декілька прикладів фешн-ікон з сучасного акторського світу.

Тімоті Шаламе
Цей хлопець вбивчо увірвався в кіноіндустрію та моментально набув популярності. “Назви мене своїм ім’ям”, “Леді Берд” та інші показали його талант у всій красі. І, ми впевнені, ще багато чого цікавого можна чекати від молодого та перспективного Тімоті. 

Попри акторський талант, Шаламе також має смак та талант одягатися. Квіткові принти, стильні костюми, метелики та сорочки, підібрані в тон, завжди ставлять його в центр уваги на всіх світських виходах, а модні критики з нетерпінням очікують, в чому ж цього разу він з’явиться на червоній доріжці. Словом, нудний та звичайний одяг не для Шаламе. Він любить виділятися.

шаламе

shalamet

545hgf

timothee shalamet

fashion shalamet

fbnhjgtrefd

Рамі Малек
Якщо ви спостерігаєте щороку за сезоном нагород, то точно помітили Рамі Малека та його смокінги. Улюблені марки ー Valentino, Dior Homme, Calvin Klein, AllSaints та інші. Хоча Рамі не обов’язково бути одягнутим в Діор, щоб виглядати стильно. 

Загалом, його стиль на екрані (не враховуючи роль Фредді Меркьюрі) дуже контрастує із тим, як він одягається в житті. Роль Еліота Олдерсона в серіалі “Містер Робот”, яка принесла йому популярність, з одягу передбачала лише чорну толстовку з капюшоном, натомість, як згадує сам актор, за час зйомок “Богемної рапсодії” він змінив стільки образів, як ніколи до того. 
 

rami

malek

rami malek

рамі малек

івапро

рамі малек

Езра Міллер 
Що першим спадає на думку, коли ви чуєте слово “епатаж”? Особисто нам ー Езра Міллер. Актор, який не боїться відверто диких та, м’яко кажучи, нестандартних образів, з якими він завжди залишається обговорюваним на сторінках ЗМІ протягом довгого часу. Однією з ікон стилю Езра для себе вважає Оскара Вайлда. 

эзра миллер

miller ezra

бьтимсч

Езра

А тут актор пояснює та розповідає, хто надихає його на такі яскраві та нестандартні образи.

Люсі Бойнтон
Єдина дама у нашому списку, яка просто не могла сюди не потрапити. Кохана Рамі Малека, витончена, стильна дівчина щоразу вражає своїми образами. Часто вона обирає для своїх виходів романтичні, але явно не стандартні образи від Gucci, Miu, Miu, Valentino. Окремо варто виділити і макіяж Люсі ー яскраві кольори, блискітки та стрілки ー її візитна картка.

lucy boynton

люси бойнтон

 

бойнтон люси

boynton lucy

sdfg

gucci lucy boynton

lucy boynton

 

lucy