Голландський фотограф показав раніше не публіковані знімки Rolling Stones

the rolling stones

В архіві Гісберта Ханекрота понад 600 фотографій, які він робив в абсолютно різних побутових ситуаціях під час турів: на обідах, в готелях тощо.

Як згадує сам фотограф, все почалося у 1970-му, коли він зробив перше фото на прес-конференції в Гамбурзі. “Навколо мене було 13 німецьких фотографів, які безперервно знімали Міка Джаггера. Я вже закінчив, але не міг зійти з місця, тож від нудьги протягнув камеру Міку Джаггеру і він зробив цей пам’ятний знімок мене в натовпі папараці”.

jagger

Відтоді фотограф майже скрізь супроводжував гурт. “Я... тримав камеру напоготові. Наприклад, в одному з турів Джаггер перекидав на себе відро холодної води і я точно знав, в який момент це станеться”

the rolling stones

rolling

Часто знімки фотографа друкували дуже вибірково, проте деякі з них розліталися величезними тиражами та з’являлися скрізь, як, наприклад, цей портрет Міка. Фотограф впевнений, що зміг на своїх світлинах показати різностороннього фронтмена Rolling Stones, адже, за його словами, на сцені він  енергійна рок-зірка, а у звичайному житті 一 замислена та спокійна людина.

mick

mick jagger

the rolling stones