Найкращі фото за версією Shot on iPhone challenge

Фотографи з усього світу, які використовують iPhone замість звичних фотокамер, поділилися своїми найкращими знімками в рамках Shot on iPhone Challenge.

Фотографи з усього світу, які використовують iPhone замість звичних фотокамер, поділилися своїми найкращими знімками в рамках Shot on iPhone Challenge.

Подібний челендж покликаний не лише для того, щоб об’єднати фотографів iPhone community, а й показати власникам гаджетів, що кожен має свою неймовірну індивідуальність і може проявити її просто зараз.

Серед переможців фотографи із Сінгапуру, Німеччини, Білорусі, Ізраїлю, Америки та інших країн. Їхні роботи будуть розміщені на білбордах окремих міст, у фірмових крамницях та онлайн-ретейлерах Apple.

Судді прокоментували кожну світлину та пояснили чому саме цей знімок заслуговує на звання переможця.

Alex Jiang (US), iPhone Xs Max

photo iphone

instagram: justphotons

“Це фото виділяється яскравими кольорами,а також сама композиція містить у собі безліч дрібних компонентів. Збільшивши його, ви зможете побачити деталі із життя кожної сім’ї. Баскетбольне кільце, яке знаходиться по центру фото ніби навмисно привертає увагу до заднього фону”.

Annet de Graaf каже: “Це історія життя, передана через архітектуру. За кадром, в середньостатистичній багатоповерхівці незнайомого міста, вирує справжнє життя. Яскраві кольори і бездоганно вибудований кадр не можуть не радувати око!”

Blake Marvin (US), iPhone Xs Max

racoon

 instagram: blakemarvin

”Для цієї світлини знадобилося багато терпіння та часу. Завдяки відсутності затримки затвору та Smart HDR, ми маємо можливість настільки чітко бачити погляд єнота, а також деталізовані текстури. Це неймовірний знімок, оскільки подібні світлини дуже важко зробити при природному освітленні”.

Darren Soh (Singapore), iPhone Xs Max

building art

instagram: darrensohphoto

Phil Schiller каже: “Відображення виглядає наче картина аквареллю, де зіткнулися два неймовірних світи. Ми змушені думати про те, де і яким чином була зроблена дана світлина, а птах, який випадково пролітає в кутку, лише додає фарбу самотності цій сюрреалістичній роботі”.

Nikita Yarosh (Belarus), iPhone 7

tennis court

instagram: yarosh.nikita_

Luisa Dörr коментує: “Мені подобається лаконічність цього зображення, композиція, світло, деталі, все виглядає чудово. Потім ти звертаєш увагу на одну недосконалу лінію на асфальті, яка виглядає, на перший погляд, недоречно і починаєш думати, що сталося в цьому місці, і які люди були тут в той момент. Для мене ознака хорошого знімку - це коли ти думаєш про нього, намагаючись розгадати його історію”.

Dina Alfasi (Israel), iPhone X

iphone photo

instagram: dinalf

Sebastien Marineau-Mes каже: “Обожнюю як вода у формі серця обрамляє основний об’єкт, динамічна поза якого ніби натякає на плинність часу”.

Elizabeth Scarrott (US), iPhone 8 Plus

landscape

instagram: liz.scarrott

“Портрет, на якому вдалося відобразити таку випадкову емоцію як дитяче здивування. Чутлива композиція, яка не лише вдало передає дитячу беззахисність, а й нестаріючу вічність природи”.

Andrew Griswold (US), iPhone Xs

raindrops

instagram: andrewgriswold

Jon McCormack каже: “Це зображення дуже добре продумане. Візерунок на задньому фоні додає світлині цілісності, а його відображення у маленьких краплях змушує розглядати цю роботу протягом довгого часу“.