Нові книги про Гаррі Поттера побачать світ вже у червні

гаррі поттер

27 червня 1550 року народився Карл IX, король Франції, син Катерини Медичі ( він санкціонував винищення гугенотів - Варфоломіївська ніч, 1572 р.). 27 червня 1574 року помер Джорджо Вазарі ( італійський архітектор, художник, теоретик і історик мистецтв). 27 червня 1964 року у Вашингтоні відкрито пам'ятник Тарасові Шевченку. А 27 червня 2019 року вийдуть перші дві (із запланованих чотирьох) книги про Гаррі Поттера!

гаррі поттер

Це невеликі книги з розповідями про школу Гоґвортс, де докладно буде розповідатися про те, що саме герої вивчали на уроках магії. Кожна книга присвячена окремій науці: захисту від темних мистецтв, мистецтву зіллєваріння, віщуванню і догляду за магічними істотами. Усі чотири видання натхненні виставкою Harry Potter: A History of Magic, створеної Британською бібліотекою. До речі, українською мовою книгу «Гаррі Поттер: Історія магії» уже можна придбати у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

гаррі поттер

Ця виставка з'явилася в честь двадцятирічного ювілею першої книги про Гаррі Поттера. На ній представили експонати, що мають стосунок до книг серії і багатовікової історії магії: манускрипти, картини, сувої, талісмани, ранні чернетки з коментарями та малюнками Дж. К. Роулінг і оригінали ілюстрацій Джима Кея і Олівії Ломенек Джилл. Видавництво «Блумсбері» випустило офіційний гід по виставці, і саме він, судячи з усього, ліг в основу книг.

"Приготуйтеся глибше зануритися в історію магії і повернутися в колишні часи, щоб дізнатися про традиційний фольклор історій про Гаррі Поттера", ー сказано в анонсі літературних новинок.

 Книги з'являться спочатку в електронному форматі на сайті Pottermore. Презентація перших двох видань ー  «Гаррі Поттер: Подорож через чари та захист від темних мистецтв» і «Гаррі Поттер: Подорож по зіллях та гербології» ー  запланована вже на 27 червня. Вони будуть доступні англійською, французькою, італійською та німецькою мовами.

гаррі поттер

гаррі поттер

Усю серію "Гаррі Поттер: подорож крізь ..." проілюстрував лондонський художник Рохан Деніел Ісон. Він створює малюнки у темних тонах. Його роботу над книгою “My First Kafka” порівнюють з Едмундом Горі та Морісом Сендаком. Він був також нагороджений премією AOIIllustration Awards 2013 за кращу книжкову ілюстрацію у романі James Palumbo “Tancredi”. Серед популярних робіт художника — ілюстрації до бестселера акторки Kate Mossе “The Mistletoe Bride”.

На сайті запевняють, що ці яскраві і компактні твори ідеально підходять для читання у поїзді «або у будь-якому іншому маглівському транспорті».

Книги доступні для попереднього замовлення на Amazon, вартість кожної $ 3,59. 

Текст: Мар’яна Телючик
Фото: Яна Камінська