#НОВИНКАВМЕНЮ: The Elephants

The Elephants

The Elephants – гурт, який ще у далекому 2016 році підкорив мене з перших секунд. Слухаючи їхні пісні, важко повірити (принаймні мені), що ці хлопці із Сум. У статтях про них пишуть, що це артисти нового покоління. Я б сказала, що це артисти іншого масштабу. Нарешті в Україні з’являються гурти такого романтично-меланхолійного напрямку і нарешті про них почали говорити. 

Їхня музика легка і натхнена. Під неї хочеться пов’язати бандану, вдягти топ та рвані джинсові шорти і відриватися на якомусь зарубіжному open-air. 

Окрім чудової музики, у The Elephants ще й не менш прекрасні та атмосферні кліпи. Що ж може бути романтичнішим за кукурудзяне поле та захід сонця?

4 червня 2019 року гурт в оновленому складі випустив платівку «The Shades». Цей альбом значно динамічніший за попередні два. Якщо спочатку мені The Elephants були більш схожими на The Lumіnеers, то тепер на The White Stripes і Tame Impala. 

Новий альбом The Elephants був записаний та випущений під лейблом Vidlik Records.
Гурт не зупиняється на досягнутому, експериментує з іншими стилями. Чого ж чекати він наших українських інді-рокерів далі?

Текст: Мар'яна Телючик