#новинкавменю: пост-рок гурт Caspian

caspian

Ми вирішили трохи оновити нашу рубрику #новинкавменю, тож будемо у ній розповідати не лише про нові релізи, а й про музикантів, яких ви, можливо, не чули.

І сьогодні у нас пост-рок гурт зі США Caspian. Вони сформувалися ще у 2003-му, тоді ж активно почали працювати над створенням музики, а вже у 2004-му, відбулося перше їхнє шоу. 

На питання, як вони прийшли до цього стилю, музиканти відповідають: “Спочатку ми не розраховували, що станемо гуртом, який грає пост-рок. Але потім до нас прийшов Філ (клавіші, гітара, семплінг, програмування - прим. редактора) і ми почали наполегливо працювати місяцями. У нас ніколи не було вокалу, оскільки ніхто з нас не вміє співати достатньо добре. Але ми завжди вважали, що в нас повинен бути вокаліст. Як і в будь-якому рок гурті, ми намагалися знайти когось, але ті люди, які до нас приходили ㅡ ніхто з них нам не подобався. Зараз ми іноді використовуємо семпли з голосом Чарльза Буковскі”.

Наразі на рахунку хлопців 5 альбомів.

You are the conductor, 2005-2006

The Four trees, 2007-2008

Tertia, 2009-2011

Waking season, 2011-2014

Dust and Disquiet, 2015-2017

Натхненна самим життям та емоціями, які музиканти переживають щодня, їхня музика змінюється від альбому до альбому. Як розповідають учасники гурту, вона дає їм правильний орієнтир у житті, розуміння того, як і куди потрібно рухатися.

А вже цього літа Caspian зіграють на Zaxidfest в Україні.