Плейлист для вихідних: саундтреки з фільмів Квентіна Тарантіно

mia wallace

Наша сьогоднішня підбірка змусить вас танцювати, ностальгувати та передивитися декілька улюблених фільмів від культового режисера.

Вмикаємо, відключаємо зовнішній світ та насолоджуємося.

Urge Overkill - Girl You'll Be a Woman Soon

Ну хто ж не знає знаменитого танцю Мії під Girl, you’ll be a woman soon з “Кримінального чтива?” Загалом, у цьому фільмі стільки культових моментів, що можна згадувати та ностальгувати весь день. Він однозначно займає цілу окрему сторінку в історії кінематографу.

Chuck Berry - You never can tell

Звичайно, вона крута і сама по собі, але танець Мії і Вінсента під неї - це перше, що виникає в голові, коли згадуєш про фільм "Кримінальне чтиво". Тому й прикріплюємо не просто пісню, а саме цей момент з фільму.

Charles Bernstein - White Lighting

Сценарій до "Безславних виродків" писався 10 років, а зйомки зайняли лише 70 днів. Тарантіно охарактеризував його так: "Це моя версія "Брудної дюжини", "Гармат острова Наварон" і "Там, де гніздяться орли". Послухаємо дещо з саундтреку до стрічки.

David Bowie - Catwalk

Nancy Sinatra - Bang Bang

Ця популярна пісня увійшла і до саундтреку тарантінівського "Вбити Білла". Слоган фільму каже: "Вбий або буть убитим". "Bang, bang, my baby shot me down", співає Ненсі.

Shivaree - Goodnight Moon

Ця пісня, що звучала у титрах фільму "Вбити Білла 2" та увійшла до оригінального саундтреку фільму принесла гурту популярність. Назва групи бере початок від жартівливого французького слова, що буквально означає жартівливу серенаду для наречених.

Bloodstone - Natural high

Ця пісня із саундтреку до кримінальної драми "Джекі Браун". Спокійна, приємна, меланхолійна. І така вінілова.