Ретро-плейлист тижня: саундтреки з GTA: Vice City

vice city

Продовжуємо ностальгувати та вриватися в літо з нашими плейлистами. Вони як яскраві, соковиті коктейлі:  допоможуть пережити робочий понеділок і дочекатися відпустки.

Отож сьогодні ми знову ностальгуємо і згадуємо треки, під які каталися нічним містом у GTA: Vice City. Але перед тим трохи про музичний супровід гри.

У грі є 9 радіостанцій, 7 із них ー музичні.  Вони різні за жанрами і в суміші з рекламою та розмовами діджея передають дух 80-х. 

Emotion 98.3
Жанр: рок-балади
Dj: Фернандо Мартінез
Фернандо ー типовий латиноамериканець-мачо, який, за його словами, здатен завойовувати тисячі жіночих сердець завдяки своїй незвичайній зовнішності. Він має звичку говорити про себе в третій особі та постійно фліртує з жінками, в яких бере інтерв’ю.

Wave 103
Жанри: синт-поп, поп-рок, танцювальна музика
Dj: Адам Фьост
Вважає свій стиль музики найкращим. У ефірах на радіо згадує, що обожнює дивитися кліпи, адже вони показують, що “зовнішність набагато важливіша, ніж талант”. Має свою зірку на Алеї слави Вайнвуд.

Fever 105
Жанри: диско, соул, бугі
Dj: Олівер Бісквіт (Ледікіллер)
Власник радіостанції, яка спочатку називалася Fresh 105, але після того, як її купив Олівер, перейменувалася на Fever 105.

Flash FM
Жанри: поп, рок
Dj: Тоні
Дівчина-діджей, яка була обличчям радіостанції Flash FM. Через 15 років у одному з ефірів вже на Flashback FM вона згадує, що було круто починати кар’єру з балачок між піснями, але в житті їй хочеться запам’ятатися чимось більш помітним. Проте, за іронією долі, вона досі ведуча на радіо.

Radio Espantoso
Жанри: латин-джаз, сальса
Dj: Пепе
Він не розмовляє англійською, хоча живе у Vice City. Його радіостанція популярна серед таксистів та кубинців.

V-Rock
Жанри: хеві-метал, хард-рок, треш-метал, глем-рок
Dj: Лазло
Цей персонаж з’являється у більшості ігор серії Grand Theft Auto. В реальному житті Лазло Джонс ー американський сценарист, ведучий та продюсер.

Wildstyle Pirate Radio
Жанри: хіп-хоп, електронна музика
Dj: Містер Меджик
Його недолюблювала поліція Vice City. Радіостанція, на якій був ведучим “Super Rocking” Mr. Magic була підпільною, тож її місце розташування невідоме.

Усі діджеї ー дуже яскраві та автентичні особистості. Зібрали найкращі пісні з їхніх радіостанцій в один плейлист.

Також слухайте наш плейлист із фільмів Квентітна Тарантіно.