Я - фанат The Beatles

бітлз

Сьогодні до нас у BAR потрапили декілька фанатів The Beatles, які розповідають, що такого зачепило їх у цих британцях.

Лео

Все, за що я можу дякувати батькові: брови і музичний смак.

Ще з дитинства в будинку грала абсолютно різна музика. Колись лунав Стінг, колись ー Френк Сінатра, різні збірники кантрі-музики, блюзу, року. Найбільше мені запам'ятовувалися пісні Елвіса і Бітлз.

 Минуло достатньо часу, на дворі був 2011-й або 2012-й рік, в мої руки потрапив комп'ютер з доступом в інтернет. Натрапивши на ВКонтакте, перше, що прийшло до мене в голову було: «А тут є музика?». І музика там була.

 В плейлисті з'явилися всі пісні, які в ранньому дитинстві наспівувала на неіснуючій мові.

 Спочатку мені подобалися ранні пісні «Жуків» (так фанати називають The Beatles ー прим. ред.), що було зрозуміло, оскільки більшість з них є веселими і добрими і не несуть високого інтелектуального навантаження.

 Зараз я можу з упевненістю сказати, що одна з найбільш привабливих речей в The Beatles ー спостереження. Спостереження за творчим процесом, тому так цікаво слухати Антології зі спробами записів пісень, дивитися на те, як хлопці працювали на студії; спостереження за тим, як учасники групи дорослішали і разом з тим дорослішали і їхні пісні, це спостереження також можна продовжувати крізь сольні кар'єри музикантів.

  Багато хто говорить, що в The Beatles їх чіпляють відносини всередині групи. Так і є, навіть з огляду на внутрішні розбіжності і сварки, які присутні завжди, я вважаю, що таку дружбу, як була у них, потрібно ще пошукати, з огляду на те, через які труднощі вони проходили в самому початку (1959-1962 роки), скільки часу вони проводили разом, буквально, як брати.

 У «Жуків» в репертуарі близько трьохсот пісень, включаючи кавери на тих виконавців, ким вони надихалися в юності: Бадді Холлі, Елвіс Преслі, Літл Річард, Карл Перкінс, інші чудові музиканти.

 Улюблений альбом вибрати дуже складно. До мого серця лежать Abbey Road, Help! і сесії Let It Be, які стали останнім з того, що випустили Бітлз (були записані раніше Abbey Road). Одну улюблену пісню виділити не можу.

 

Я вважаю, що історія Бітлз неповторна і дуже важлива. Від молодих хлопців, які співають «Вона тебе любить, так, так, так» в пабах, до останніх трьох треків Abbey Road (Golden Slumbers, Carry That Weight, The End), зроблених, як театральний номер, що закінчуються рядком: «Зрештою, любов, яку ти приймаєш, дорівнює любові, що віддаєш», ー це те, чим були Бітлз, те, що вони несли.

Кейтрін

Спочатку був фільм «Help!», потім, відповідно, перший куплений вініл. Потім ー «A hard day's night», а також «Yellow submarine» і прекрасна психоделічна атмосфера цього мультиплікаційного шедевру. 

Зараз я можу назвати ті пісні, які викликають в мене найсильніші почуття: «And I love her», «I want to hold your hand», «I've just seen a face» і, звичайно ж, «I need you». Люблю я пісні про почуття і любов, вони змушують мене хоча б щось відчувати.

 

Читайте також історії фанатів Rammstein.