Я-фанат Slipknot

slipknot

Сьогодні у нашій рубриці про ваших улюблених виконавців фанати Slipknot та їхні історії знайомства з групою.

Annie

Я не затятий фанат групи, мені просто подобається їхня музика,  слухаю під настрій, дуже бадьорить, відчуваєш себе впевненіше. А ось, щоб якогось епічного знайомства з групою, у мене не було... Напевно, як завжди це трапляється, почула якийсь трек “сліпів” і понеслося.

Дуже подобаються альбоми Mate. Feed. Kill. Repeat., Vol. 3, однойменний альбом Slipknot. А ось найулюбленіший, хай не кидаються в мене гнилими помідорами «тру фани» ー це .5: The Gray Chapter. Боже мій, потрясний альбом, кожен трек ー благодать для вух, обожнюю (чого тільки варта «The Devil in I»). Всі ми всі чекаємо випуску нового альбому, сподіваюся, хлопці не розчарують і будуть на висоті.

 

 

Саша

Найпершою піснею, яку я почув була Don’t get closed. Вона входила до саундтреку гри MTX: Mototrax. Почувши її, я зрозумів, що це саме те, що мені потрібно. Загалом у цій грі був дуже крутий саундтрек, який складався лише з важкої музики. До того я також слухав рок, наприклад, Rammstein, Limp Bizkit, але Slipknot став для мене новим рівнем “складності”.

В той час інтернет не був ще дуже поширеним, тож я і уявити не міг, як вони виглядають. Мій однокласник продавав диски з фільмами і якось я взяв в нього один. Вставивши диск, я зрозумів, що сам фільм захований за невеликою кількістю музичних кліпів, серед яких були і Slipknot. Тоді мене їхні кліпи дуже налякали. Але це було таке відчуття, от як коли ти чогось боїшся, але водночас хочеш дивитися на це ще і ще. Потроху ти звикаєш: наприклад, Wait and bleed лякає вже не так сильно, але Left behind чи Spit it out залишається для тебе ще дуже моторошним. Страшно, певною мірою огидно, але водночас дуже круто. Цікаве відчуття. Щось всередині мені підказувало, що це моє. Далі була My Plague ー саундтрек до Resident Evil. Пізніше у мене була можливість дістати усі альбоми гурту на той час та різні відео з концертів.

 

 

Мій улюблений альбом Slipknot ー Iowa. На мою думку, квінтесенція гурту саме у ньому. Він найважчий і найцікавіший з усіх альбомів в музичному і вокальному плані.

Серед пісень можу виділити People=Shit, Wait and Bleed, Don’t get closed, Spit it out
Що мені дали Slipknot? Їхня музика стала стержнем для формування мене як особистості, робила впевненішим у собі, допомагала не здаватися.