Я маю власну крамничку з вінтажним одягом

neon vintage

У нашій новій рубриці ми будемо розповідати про людей. Таких, які живуть серед нас із вами і роблять щось круте та цікаве. Вони ділитимуться з вами своїми історіями та досвідом з перших вуст. 

Наша перша героїня ー Аня. Вона має свою крамничку з вінтажним одягом та погодилася розповісти нам, чому почала шукати та продавати “речі з історією”.

Вінтажем я зацікавилася нещодавно, хоча з одягом працюю вже давно. Починала як асистент костюмера на телебаченні, була також асистентом фотографа, а згодом відкрила комісійний магазин. Але десь півроку тому мене зачарували речі з довшою історією. 

По-перше, якісними, часто натуральними матеріалами, по-друге, європейським виробництвом й особливою естетикою. Дехто з моїх давніх клієнток розділили мої смаки, також з’явилися нові вінтажні однодумці. Одяг зазвичай привожу з півдня Франції, часто там буваю, практично живу на дві країни.

Взагалі знайти щось вінтажне для себе можна у будь-якому європейському місті, барахолки та вінтажні магазини зараз тренд. Важче знайти речі на продаж, тобто за таку ціну, щоб я могла їх доставити в Україну і запропонувати у магазині за адекватну вартість. Тож довелося розібратися «в темі», об’їздити багато кілометрів і навіть підучити специфічну лексику. До речі, секретами трохи ділюся на сторінці магазину.

В мене немає мети знайти щось дуже люксове. Обираю якісні речі, переважно з натуральних тканин і маю правило: старе ще не означає красиве. Якщо коротко, то обираю як для себе.

Мій гардероб - це переважно вінтаж, навіть на власному весіллі витримала стиль. Так само обираю речі для дому, нещодавно їхала три години по заторам, щоб забрати старе радянське трюмо. Трапляється, купую нове, та лише щось авторське, у локальних виробників. Люблю підтримувати маленькі справи, як моя.