Як зірки кіно знімаються у кліпах відомих музикантів

Круті актори в крутих кліпах? Комбо! Розповідаємо про тих, хто, крім зйомок у фільмах і серіалах, працював ще й з музикантами.

Круті актори в крутих кліпах? Комбо! Розповідаємо про тих, хто крім зйомок у фільмах і серіалах, працював ще й з музикантами.

Невгамовна Ліна Гіді у кліпі Kasabian ─ I’ll ray

 

Цей трек вийшов у 2017-му році та увійшов до альбому групи For crying out loud. У відео можна побачити, як акторка на один день воскресила короля Річарда ІІІ, разом з яким вона гуляє містом та веселиться у пабах.

Айзек Гемпстед Райт у кліпі Foals ─ Exits

Не кліп, а цілий гарно знятий фільм. Разом із французькою акторкою Крістою Тере Гемпстед Райт грає закохану пару, яка замішана у шпигунстві. Фехтування, екшн та “соковита” картинка не залишить нікого байдужим. І, можливо, ви навіть захочете послухати новий альбом Foals.

 

Бен Вішоу та Нейтан Стюарт-Джарет у кліпі Years&Years  ─ Real

 

“Парфумер” та зірка серіалу Misfits в одному відео під легку танцювальну пісню ─ ось і маєте хіт. Таємничий клуб, танці, добро і зло ─ все це гарно знято та показано у кліпі.

Мадс Міккельсен у кліпі Rihanna  ─ Bitch Better Have My Money

Режисером кліпу стала сама співачка. Не будемо спойлерити сюжет, якщо ви не бачили кліп, скажемо лише, що Мадс Міккельсен підійшов на свою роль ідеально.

 

Джонні Депп у кліпі Marilyn Manson  ─ Say10

 

Трек з альбому Менсона Heaven Upside Down викликав багато обговорень, як і скандальний та яскравий кліп на нього. Загалом, нічого нового. Цього разу в ньому знявся харизматичний Джонні Депп, близький друг співака. І виглядає справді круто.